Özel Direksiyon Dersi

Günümüzde araç kullanımı giderek önemli bir ihtiyaç haline gelmektedir. Trafikteki araç sayısının her geçen gün artması trafik karmaşasını artırmakta ve bu karmaşa içinde araç kullanımı giderek zorlaştırmaktadır. Sizlerde kendinizi henüz araç kullanmak için hazır hissetmiyorsanız ister otomatik ister manuel vites araç seçeneği ile Aras Sürücü Kursları kalitesini keşfedin.
Direksiyon eğitim programı bay ya da bayan uzman öğreticilerimiz tarafından sizin seçtiğiniz gün ve saat tercihine göre belirlenip size uygun şekilde hazırlanmaktadır. Dersimiz ilk olarak ücretsiz olarak verilecek sanal ortamda bilgisayar destekli SİMÜLATÖR eğitimi ile başlamaktadır. Bu sayede adayın araç kullanılabilirlik düzeyi uzman öğretici tarafından tespit edilip kursiyer hakkında genel bir izlenim elde edilmekte ve ders programı bu çerçevede şekillendirilmektedir. Ayrıca bu uygulama kursiyerin araç kullanmaya başlamadan önce trafik stresi yaşamadan temel eğitimini almasına olanak vermekte ve olası riskleri en aza indirmektedir. Direksiyon eğitim programı daha sonra kursiyerin kullanabileceği yoğunluktaki trafikte devam etmekte ve eğitim seviyesi ilerledikçe daha yoğun trafikte araç kullanımı ile sürmektedir. Tüm bu eğitim sürecinde hedeflenen kişinin başkalarının yardımı olmaksızın kendi kendine araç kullanabilen sürücüler olmalarını sağlamaktır.
Sizde araç kullanmak için eksiklerinizin olduğunu düşünüyorsanız;

Trafikte sorunsuz, kendinizden emin, çevrenize duyarlı iyi birer sürücü olmak İçin Aras Sürücü Kurslarını tercih ediniz.